PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5983}

Gwiezdne wrota

Stargate
7,2 70 143
oceny
7,2 10 1 70143
5,9 15
ocen krytyków
Gwiezdne wrota
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota

Jądro jasności...

ocenił(a) film na 6

Hmm...gdybym obejrzała ten film w wieku 10-11 lat byłabym zachwycona (jak np. "Ucieczką nawigatora", który oglądałam na VHSie raz w tygodniu), ale niestety obejrzałam go po raz pierwszy dopiero wczoraj i żałuję,że nie miał szans wzbogacić moich wspomnień z dzieciństwa. Polecam jeśli uda wam się przenieść w czasie i obejrzeć go będąc dzieckiem.

jalapeno

Ja go oglądałem na VHSie jak byłem młody i naprawdę dobrze wspominam ów film :)

ocenił(a) film na 10
cokane87

Ja pamiętam, że mając jakieś osiem lat zobaczyłem trailer w TV (film akurat leciał w kinach). Już tych kilka scen zrobiło na mnie wielkie wrażenie. Czekałem do dwunastego roku życia, żeby go obejrzeć w TV. Nagrałem na VHS i w ciągu następnych kilku lat obejrzałem go chyba z dwadzieścia razy. :) Serialem też bardzo szybko się zaraziłem.
Dzisiaj z perspektywy czasu dostrzegam pewne naiwności fabuły, ale nadal uwielbiam ten film. Nadal przyjemnie się go ogląda. Taki "Dzień Niepodległości" dość szybko przestał na mnie działać i nie czuję potrzeby, żeby co jakiś czas do niego wracać. "Stargate" to moim zdaniem jedyny naprawdę dobry film Emmericha. :)

użytkownik usunięty
cool_atlantis

O matko, dla mnie ten film to niesamowite przezycie z dziecinstwa - Obok Parku Jurajskiego i Kosmicznego Meczu.
Moze dzis juz tak nie zachwyca,ale wtedy swietnie sie go ogladalo :)

ocenił(a) film na 9
jalapeno

Ja oglądałem ten film jak miałem właśnie jakieś 11 lat i pamiętam że potwornie się go bałem (podobnie jak wszystkich filmów sci-fi o kosmosie) Mimo to świetnie go wspominam i daję 9/10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones