PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761579}

Kickboxer: Odwet

Kickboxer Retaliation
4,7 2 397
ocen
4,7 10 1 2397
Kickboxer: Odwet
powrót do forum filmu Kickboxer: Odwet

Kickboxer: Retaliation, bardzo słabo.

użytkownik usunięty
pkuzniarz

Ja nie dałem rady. W ogóle bez obu części świat mógłby bez problemów kręcić się dalej. Nie wiem kto wyszedł bardziej żałośnie vanDamme czy Lambert. Przykre jest to, że fajni aktorzy nie dadzą się zapamiętać z dobrych ról tylko robią z siebie klaunów występując w czymś takim. Panowie naprawdę is time for retire.

Też nie dałem rady. Nie mam pojęcia po co powstają tego typu tzw filmy. Ten film to mentalny gwałt analny.

użytkownik usunięty
_Lennox_

Chyba tylko po to, żeby dać dojść do głosu młodemu pokoleniu. Z drugiej strony gwiazdorzy kina kopanego lat 80 i 90 już tyle nam pokazali, że to naprawdę musiałoby być coś extra, żeby ci młodsi mogli się wybić; mnie już nawet w sumie niezły Adkinson tak nie kręci, chociaż on jest tak raczej pomiędzy.

pkuzniarz

Mam swiadomość że minęło trochę czasu, ale jak sie mają do siebie filmy kickboxer z 1989 w którym jcvd gra kurta, a kickbokserami z 2016 i 2018 w których w rolę kurta wcielił się ktoś inny, a jcvd jest mistrzem durandem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones