PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709016}

Krwawy biznes

Pound of Flesh
5,0 1 961
ocen
5,0 10 1 1961
Krwawy biznes
powrót do forum filmu Krwawy biznes

Średni

ocenił(a) film na 5

Spodziewałem się dużo więcej po tym filmie, trailery i screeny były bardzo obiecujące, ale już gotowy film lekko mnie zawiódł. Wygląda jak produkcja niemal amatorska, sceny akcji są fatalne, montaż jest do dupy i wkurzają niekiedy CGI wystrzały. Podobnie jak głupie przyśpieszone jakieś przejścia ze sceny do następnej sceny. Muzyka nie była też zbyt dobra. Ale ogląda się nieźle, bowiem fabuła jest całkiem OK i Van Damme gra nieźle. Zdecydowanie najlepsza scena była ta z samochodem, przy którym Van Damme robi szpagat. No i zakończenie dość zaskakujące. Da się obejrzeć.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Fakt, szybkie migawki miast były niezbyt trafione. Mogły być w normalnym tempie. Ale na montaż bym nie narzekał, sceny akcji też mi się podobały (nie wiem co w nich fatalnego) i nie wiem dlaczego wystrzały wydały ci się CGI, według mnie brzmiały normalnie. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
arnie47

A i moim zdaniem Van Damme trochę za dużo korzysta z dublerów. Stać go, żeby większość scen nadal robić sam, zdecydowaną większość, tylko te bardziej niebezpieczne dubler. (co mi w ogóle w sumie nie przeszkadza, bo wiem, że Van Damme jest mistrzem i kiedyś wszystkie sceny robił sam).

ocenił(a) film na 5
arnie47

Nie chodzi mi o brzmienie, tylko CGI tor lotu, w tym klubie jednym dużo widać takich CGI strzałów itd.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Sory, ale nie znam się na tym za bardzo. Jak ci się chce to mógłbyś mi trochę wyjaśnić :)

ocenił(a) film na 5
arnie47

No chodzi mi, że komputerowe wystrzały i kule były tandetne.

ocenił(a) film na 10
Goro_Gondo

Aha. No tak jakby.

Goro_Gondo

Nie jest to najlepszy film z Van Damme'm, ale dla zagorzałych fanów jak znalazł :)
Fabuła miała potencjał, ale nie została w pełni wykorzystana. Końcówka dość zaskakująca i na plus.
Ode mnie 4/10.

Widać, że Van Damme jest w formie i mam nadzieję, że powróci jeszcze w jakimś hitowej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones