PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681749}
4,7 2 613
ocen
4,7 10 1 2613
Miasto odkupienia
powrót do forum filmu Miasto odkupienia

Nie rozumiem oceny

ocenił(a) film na 8

Nie mam zwyczaju udowadniać komuś, że film jest dobry lub zły - to kwestia gustu i indywidualnego odbioru. Napiszę zatem krótko. Nie zgadzam się z oceną Społeczności, nie rozumiem jej i przekonuję wszystkich, którzy to przeczytają żeby nie sugerowali się niską oceną, tylko obejrzeli ten film - moim zdaniem (jeśli ktoś lubi sprawnie zrealizowane filmy gangsterskie w konwencji westernu, bez ganianek autami, wiszenia na gzymsach, ożywania już zabitych, łomoczącej muzyki, szybkich cięć, itp.) naprawdę warto!

ocenił(a) film na 3
pkb_pl

Problem w tym, że nie warto. Film się dłuży, jest nudny a braki fabularne sprawiają, że nie wiadomo co się dzieje na ekranie. Zakończenie też nie ma dla mnie sensu. Aktorstwo przypomina tartak. Najlepszy z towarzystwa był Alfred Molina, który rozbawił mnie jednym żartem. I tyle pozytywów widzę dla tego marnego filmu.

ocenił(a) film na 5
resmar

Też mam wrażenie, że niedoróbki w scenariuszu są pokaźne. Ogólnie cały ten westernowy pomysł to ciekawa sprawa, wykonanie niestety słabe... Końcówki można było się spodziewać, ale tego że JCVD tak szybko pożegna się z filmem niekoniecznie

ocenił(a) film na 3
Mauna_Kea

Mając w głowie jego grę aktorską, to marginalność jego roli jest wręcz zaletą filmu

pkb_pl

Szału nie ma. Nie ukrywam, że obejrzałem ten film głównie dla Van Damme'a. Pomijając jego drugoplanową rolę to film jest "taki sobie".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones