PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8116}

Nieuchwytny cel

Hard Target
6,6 17 671
ocen
6,6 10 1 17671
5,4 7
ocen krytyków
Nieuchwytny cel
powrót do forum filmu Nieuchwytny cel

dobre kino akcji

ocenił(a) film na 8

świetny film z udziałem jean claude van damme moja ocena dla filmu to 10/10 polecam go!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
FANDAMME_II

10/10 to może przesada ale to naprawde dobre kino akcji. Pierwszy film na którym byłem dwa razy w kinie w 1993 miałem wtedy niespełna 13 lat więc to był jeden z ulubinych Moich filmów tamtych lat.Jak dla Mnie najlepszy film z Van Dammem 8/10.

wielebny_5

polecam każdemu

ocenił(a) film na 10
FANDAMME_II

zgadzam się, z pewnością jeden z najlepszych filmów z Van Dammem :)

AdamBayern01

scena walki przed barem,jedna z moich ulubionych:)

FANDAMME_II

Tak 10/10 to zasłużona ocena! Ten film to majstersztyk! Jest jednym z najlepszych z Van-Dammem!

ocenił(a) film na 8
FANDAMME_II

FANDAMME_II ""moja ocena dla filmu to 10/10 polecam go!!!!!!!!!!!!!!!!!!"" a dałeś 8/10 :D

FANDAMME_II

Jeden z lepszych filmów dopiero sobie go przypomniałem dzisiaj ,fajnie się ogląda do tego jeden z lepszych przeciwników Lance Herniksen świetnie zagrał ,fabuła też niczego sobie (choć mogła być lepsza) chwilami trochę naciagany.

FANDAMME_II

Oceniasz na 10 ale dałeś 7 wtf?

ocenił(a) film na 8
TrefnaPanna

No bo kiedyś dałem 10 ale później pomyślałem że 10 to za dużo.

ocenił(a) film na 10
FANDAMME_II

Wiadomo,Ibsen to nie jest-jak mawia BoJack Horseman,ale w kategorii rozrywkowe kino akcji wymiata-moim zdaniem absolutnie najlepszy film Van Damma!!! Jest w swietnej formie fizycznej,choreografia walk doskonala,ogladac to istne guilty pleasure. Ten film jak i pare innych Van Damma obronil sie-i po prawie 30 latach ogladam z taka sama przyjemnoscia jak w moich nastoletnich czasach. Smutne i niezrozumiale dla mnie do dzisiaj-dlaczego tak z dnia na dzien zgasla jego kariera. Ostatni dobry film nakrecil w wieku zaledwie 36 lat(Maksimum Ryzyka),kolejne produkcje to powrot do jego debiutanckich lat-niskobudzetowe gnioty,fatalne pod kazdym wzgledem,ABSOLUTNIE NIC co warte by bylo poswiecenia czasu nie mowiac o pieniadzach...

Arthur_Konarski

Pełna zgoda Sir.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones