PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8301}

Ognisty podmuch

Backdraft
7,2 27 339
ocen
7,2 10 1 27339
5,9 11
ocen krytyków
Ognisty podmuch
powrót do forum filmu Ognisty podmuch

Świetne efekty specjalne, muzyka, bardzo dobra gra aktorska i ciekawa fabuła. Niektórzy tu
ocenili na 3/10 ... Dla mnie to albo ludzie nie znający się kompletnie na kinie, albo trolle...

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

Masz rację film zasługuje na lepsze oceny. Zauważyłem ze niektórzy mają wypaczony gust co do filmów

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

popieram Leo film na mocne 8 i nie obchodzi mnie czy wchodzą bez maski w dym czy co to tam jeszcze wymyślają:)

ocenił(a) film na 10
roberciksmithek_fw

wydaje mi się, że zapominacie o najważniejszym:
o czyim guście mowa?? o ludziach, którzy nie pamiętają (nie chcą/są za młodzi) o kinie bez "blue screen"? Przecież ten film miał nominacje do Oscara za efekty.

powtórzę:

ZA EFEKTY !! Nie za "blue screen" !!

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Film zasługiwałby na wyższą ocenę niż 7, gdyby nie kilka irytujących szczegółów. Mianowicie w rzeczywistości strażacy przyjeżdżając do pożaru w pierwszej kolejności zaczynają od wyłączenia głównego zaworu gazu, żeby się niepotrzebnie nie narażać. A w filmie co chwila dochodzi do wybuchu gazu, bądź zapłonu gazu z rozszczelnionej instalacji, w gaszonych budynkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones