PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8301}

Ognisty podmuch

Backdraft
7,2 27 339
ocen
7,2 10 1 27339
5,9 11
ocen krytyków
Ognisty podmuch
powrót do forum filmu Ognisty podmuch

Dlatego nie wiem kto był tym co podkładał te pożary z pośród strażaków wiem że to był któryś ale nie wiem już kto to był ?.Wiem że pod koniec go dorwali i złapali go w pułapkę ale nie wiem kim był ten podpalacz i dlaczego to robił ?.Czemu zajmował się takimi rzeczami i podkładał ogień ?.No cóż po obejrzeniu wersji amerykańskiej nie zajarzyłem dlaczego w ogóle taka osoba jak strażak sama wszczyna pożary i czy on to robił specjalnie czy miał jakiś uraz psychiczny że to robił?.No film fajny ale wiele nie zrozumiałem co więcej działania tego podpalacza coś tam zajarzyłem o co mu biegało jak podkładał ten ogień ale w wersji bez lektora na video nie zakuma się kto był kim i kto z kim trzymał a kto nie ?.Tak więc nie wiem jak doszedli że to ten co podpalał to właśnie był winnym ?.Oczywiście film obejrzałem cały ale z gadaniny ich nie przetłumaczonej nie zakumałem kto tak naprawdę zginął pod koniec i dlaczego zginął właściwie ?.

ocenił(a) film na 10
Kinematograf

John "Topór" Adcox - podpalacz

olka19_19

Mega spoiler Olu podałaś dla tych co nie oglądali ja oglądałem ale naprawdę bym nie skumał jak się nazywa ten facet bez lektora i napisów ;(. No bo cóż czyli tak jak powiedziałem powyżej już ale dlaczego ten JOHN ADCOX podpalał i dlaczego robił takie rzeczy ? BO ja do tej pory jak oglądam to nie kumam czemu robił te podpalenia ? No cóż ale jak tam było on na końcu zginął czy przeżył bo nie pamiętam już ;( ? Ale cóż to już wiem chociaż jak się ten koleś podpalacz nazywał ale co z tego jak i tak nie rozumiem motywów jakimi się kierował podpalając te budynki i po co on to robił specjalnie to robił czy miał jakś motyw że tak postąpił ? No cóż ale ogólnie miał niezły pomysł na podpalenia naprawdę to film mnie się podobał nawet jesli bez lektora i napisów ale efekty były dobre .

Kinematograf

No więc tak. W USA za straż finansowo odpowiedzialne jest miasto. Ze względów oszczędnościowych miasto zleciło przygotowanie raportu na temat opłacalności utrzymania remiz. Został on odpowiednio "spreparowany" aby zamknąć kilka jednostek. Niestety ale w przypadku większych pożarów strażacy nie mieli odpowiedniego wsparcia kolegów. Adcox postanowił "ukarać" twórców raportu poprzez wywoływanie pożarów w pomieszczeniach (mieszkaniach, miejscach pracy, itp.) gdzie mogli być. Wybuch miał zabić tylko daną osobę i nie wywołać większych zniszczeń. Mam nadzieję że Ci to w miarę wyjaśniłem. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones