PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602104}

Rżewski kontra Napoleon

Rzhevskiy protiv Napoleona
5,9 141
ocen
5,9 10 1 141
Rżewski kontra Napoleon
powrót do forum filmu Rżewski kontra Napoleon
herkules5_56

Ooo dopiero teraz zauważyłem van damme w rosyjskim filmie masz racje to chyba jakiś epizod albo...
albo co ???

cyborg.vandamme

epizod jak nic, jestem tego pewien w 100%, skoro premiera będzie już 20 stycznia '11, więc niedługo (premiera w Rosji), tak samo było np. w filmie "sny o potędze" z 2004 roku (film francuski), gdzie właśnie jcvd zagrał epizod, więc będzie znów tak samo.

herkules5_56

tutaj mamy wywiad z van Dammem
http://www.youtube.com/watch?v=lENH4Dbqv20
Zapewne mówi coś o tym filmie ale ja tam za wiele nie rozumiem ;D

herkules5_56

Gra samego siebie, tylko w czasach Napoleona. Jadąc na zdjęcia myślał, że zagra rolę Napoleona, ale okazało się, że obsadzono go w epizodycznej roli samego siebie i na dodatek dostaje baty od gościa przebranego za kobietę. Zostaje mu zabrane ubranie, więc ubiera się w kobiecy strój pozostawiony przez złodzieja. Scena żałosna prawdę powiedziawszy:) Siedząc w charakteryzatorni powiedział: “I don’t see Sly or Steven Segal doing this. Maybe Arnold would do it.”
Wszystko z serialu "Behind Closed Doors".

herkules5_56

Aha, no i zdjęć nie kręcili w Rosji, tylko na Ukrainie.

herkules5_56

Koles potrzebuje kasy i chwyta sie wszystkiego. Szkoda...

Szczepanek

raczej tam duzo nie zarobil, za 3 min wystep...wystapil pewnie, poniewaz pewnie ktos go znajomy poprosil by u ruskich przyciagnal ludzi do kin...

herkules5_56

Van Damme nie jest aktorem, który specjalnie lubi gwiazdorzyć. Wie, że od czasu filmu "JCVD" powoli wraca do łask, więc próbuje wykorzystać swoje pięć minut. Fajnie, że robi to grając małe ale charakterystyczne epizody czy też czarne charaktery. Co do filmu, to ktoś go już widział? Jest tak słaby jak "Hitler kaput"?

zulombo

ten film jest do skombinowania z sieci z jakis tam ruskich stron, tylko tyle, ze bez napisow, ja mialem te szczescie ze znam ruski na tyle by ich gware zrozumiec... ale ten film to strata czasu...jedynie mozna go obejrzec jedynie z powodu, tego ,zeby miec odfajkowana pozycje we filmografii jcvd i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones