PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8963}
6,5 10 339
ocen
6,5 10 1 10339
Tequila Sunrise
powrót do forum filmu Tequila Sunrise

z regoly lubie filmy z melem gibsonem ale ten mnie jakos nie zaciekawil i...usnolem przy nim hehe

ocenił(a) film na 8
Bobey

mi nigdy nie zdarzyło się zasnąć na jakimś filmie, no może raz kilka lat temu na "Krzyżakach"

ocenił(a) film na 7
Bobey

Może dlatego że znasz Gibsona z bardziej dynamicznych lub komediowych ról. Tymczasem ten film koncentruje się na bardziej "prozaicznym" aspekcie, przyjażni i miłości. Dla mnie to klasyk.

ocenił(a) film na 3
ravbor

O to! ja tak właśnie mam "Zabójcza Broń" i te sprawy ale co nie zmienia faktu że film jest nudny i ciągnie się jak flaki z olejem. Według mnie warto ten film zobaczyć jednie ze względu na rolę Gibsona. A po za tym cudem wytrzymałem do końca.

ocenił(a) film na 7
Rorschach_

Michelle i Kurt też są nieźli, no i Raul Julia...

ocenił(a) film na 8
Bobey

Nie tyle nudny co ciut senny, ale mniemam że było to zamierzone. Po prostu zamiast epatowania fruwającymi flakami, postawiono na zagmatwaną fabułe. Moim zdaniem filmik fajny, ukazujący realia Miami lat 80. Każdy kto oglądał dokument "Kokainowi kowboje" wie o czym mowa.

ocenił(a) film na 5
Shape

Miami ?

ocenił(a) film na 8
Bobey

Bo to jest film bardziej dla kobiet niz dla męzczyzn. Dla mnie super!

angel_falls

usnolem??? a nie usnąłeś czasem baranie??? ehhh

ocenił(a) film na 7
Bobey

zgadzam sie,że tyćke nudnawy ale nie jest zły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones