PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11423}

Używane samochody

Used Cars
6,5 2 010
ocen
6,5 10 1 2010
6,8 6
ocen krytyków
Używane samochody
powrót do forum filmu Używane samochody

...z lat 80-tych i zawsze zastanawiało mnie dlaczego w USA poniosła taką porażkę finansową. Humor jest bezkompromisowy i nie zawsze w dobrym guście ale kilka tekstów jest ponadczasowych, zwłaszcza o facteach w recznikach na glowach krzyczących "Ajatollah, Ajatollah" (irańscy studenci chcący zniszczy amerykański styl życia) no i oczywiście "Nie chcemy byc kojarzeni z Prezydentem Stanów Zjednoczonych, my tu prowadzimy uczciwy interes!". Na końcu ale nie ostatnie, jest to popisowa rola Kurta Russella, chyba jego najlepsza komediowa kreacja.

ocenił(a) film na 9
Aigam_

Dla zainteresowanych - DVD z filmem dostępne na amazon.co.uk ma polskie napisy.

ocenił(a) film na 7
Aigam_

Wielkie dzięki za pomoc. Oglądałem ten film kiedy miałem kilka lat. Wtedy bardzo mi się podobał. Chciałem go znowu obejrzeć, ale nie pamiętałem tytułu. Wreszcie się udało.
Szczęśliwego Nowego 2010 Roku!!!

ocenił(a) film na 7
Aigam_

teraz to by nie przeszło przez filtry politycznej poprawności. świat schodzi na psy - pies w krajach muzułmańskich ma lepiej niż kobieta, bo może chodzić gdzie chce, ale jak nie pozwala się na budowę meczetu gdzieś w Paryżu czy innej europejskiej metropolii, to zaraz jest łamanie praw człowieka...

ocenił(a) film na 9
janektankista

I trafiłeś w sedno.

ocenił(a) film na 7
Bruce_Lee

Niestety:/

ocenił(a) film na 8
janektankista

Teraz oprócz filtrów politycznej poprawności większość współczesnych produkcji jest nafaszerowana wiadomymi i "jedynie słusznymi" ideologiami i nachalną propagandą co dla takich widzów jak ja jest nie do zniesienia a filmy stają się przez to 'nieoglądalne'. Coraz mniej frajdy i ciekawych, oryginalnych pomysłów kosztem fanatyzmu i dogmatyzmu (w "najlepszym" przypadku efekciarstwa) co zauważa nawet młoda generacja :( Ale dobrze, że wciąż jest legalne oglądanie filmów z poprzedniej epoki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones