PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569347}

Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

Universal Soldier: Day of Reckoning
5,2 5 667
ocen
5,2 10 1 5667
Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Dzień odrodzenia

3/10

ocenił(a) film na 10

Jestem fanem Van Damme'a.Filmy z jego udziałem zawsze były dla mnie wspaniałe.Uniwersalny
żołnierz był jednym z ulubionych.Po obejrzeniu tej części byłem w szoku.Gorszego badziewia nie
widziałem.Nawet występ Adkinsa nie uratował filmu.Jedyne dobre momenty w filmie to walka
Lundgrena z Adkinsem oraz walka Van Damme'a z Adkinsem.Reszta to jakieś nie porozumienie.

xxxCELEBxxx

J. Van -Damme dotychczas stojący na straży prawa i w obronie słabszych ludzi w tym filmie jest brutalnym, chorym psychopatą, który morduje dzieci i ich matki. Nie polecam nikomu, nie ściągać, nie pobierać, nie chodzić do kina. Nie tolerujmy przemocy wobec słabszych, nawet, gdy to się dzieje w filmie, bo rzeczywistość jest podobna.

werkapl

Nikogo nie morduje, to był implant wszczepiony Johnowi.

ocenił(a) film na 5
xxxCELEBxxx

Nie Ty jedyny zostałeś po filmie w szoku... Scenariusz był pisany chyba na kolanie. 1/3 filmu nie wiadomo było kto, co, komu, po co. Po obejrzeniu 3 części Uniwersalnego stwierdziłem, że 4 też mogła by być nie zła. Jednak po 4 już 5 lepiej niech nie robią obojętnie z jakimi aktorami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones