PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40329}

Wagabunda

Roustabout
6,1 497
ocen
6,1 10 1 497
Wagabunda
powrót do forum filmu Wagabunda

Obejrzałam już prawie wszystkie z 31 filmów fabularnych Elvisa. W większości są to gnioty z płytką fabułą, papierowymi postaciami oraz nie pasującymi do filmu piosenkami. W tym dość sporym zestawieniu jest jednak kilka perełek :) Wagabunda to jest jedna z nich. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie ten film. Elvis jest przystojny, chamski, zły i zbuntowany. Kozak! :) Piosenki są niezłe i wpadają w ucho, a przede wszystkim pasują do tego co dzieje się na ekranie. Scenariusz jest dobry, akcja wciągająca i nawet jeśli zakończenie jest przewidywalne to da się odczuć delikatny niepokój jak to się skończy :)) Bardzo polecam! Elvis Presley umiał grać :)

ocenił(a) film na 8
rouge_filmweb

O, a myślałem, że tylko ja zauważyłem, że Elvis umiał grać a ten film dobrze to pokazał. Ludzie nie chcą widzieć tego, co widać gołym okiem, ale wolą iść w schemat, że filmy z Elvisem to tylko papka do obłożenia jego popisów wokalnych. Pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones