PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817530}

Więźniowie dzielnicy

We Die Young
5,1 1 401
ocen
5,1 10 1 1401
Więźniowie dzielnicy
powrót do forum filmu Więźniowie dzielnicy

Sam film podobał mi się aż do momentu, gdy doszło do strzelaniny między gangsterami, Van Damme'm a policją - ślub siostry wielkiego gangstera w jego domu, każdy z jego ludzi powinien wiedzieć jak ważny to dla niego dzień, kilku z nich siedzi i pilnuje wejścia przed domem po czym przychodzi bohaterski białas z jednym, z gangusów jako zakładnikiem, policja która obserwuje dom zaczyna interweniować i wzywa wsparcie oraz namawia gangsterów sprzed domu żeby opuścili broń a ci zamiast zrobić wszystko żeby załagodzić sytuację wygrażają białasowi i policji, i zaczynają strzelaninę która przeradza się w masakrę, w domu podczas imprezy weselnej, no po prostu absurd! za to nawet ok była wg. Mnie rola tego całego Davida Castenady jako szefa gangu i dzieciaków, o Van Damme'ie nie można za dużo powiedzieć, bo sam niewiele mówił ani efektownie nie obijał ryjów jak to ma w zwyczaju ;d sama akcja i fabuła jak wcześniej wspomniałem też całkiem w porządku aż do opisanego momentu pod koniec filmu

Co do tej sceny to akurat no cóż wątpię aby postąpili tak jak im każe policja, nawet jeżeli to ślub siostry szefa ;)

A co do aktorów to też uważam że David Castena na plus tutaj się wyróżniał.

użytkownik usunięty
buterfly

Wydaję mi się, że podobne sytuacje gdzieś na świecie miewają miejsce i prędzej spodziewałbym się, że gangsterzy zrobili by wszystko żeby do niczego złego nie doszło i opuścili broń zamiast unosić się honorem, i dali załatwić sprawę z białasem i zakładnikiem policji to by było wg. Mnie logiczniejsze

Oczywiście Ja cały czas pamiętam, że to tylko film i coś musiało się w nim dziać :D ale chyba dlatego, że Van Damme nie gra tutaj typowego super bohatera który kopie wszystkim pyski z łatwością to doszukuję się tak na siłę realizmu i logiki

Może i była chociaż to są jednak gangsterzy i wątpliwe że bez starcia od tak grzecznie odłożyliby broń ;)

ocenił(a) film na 1

Ogólna kupa. Vandam wchodzi do akcji po filmie to co mają widzowie oglądać

Dobrze że ostrzegłeś nas przed spoilerami

użytkownik usunięty
Neomatrix23

Bo ja to taki dobry człowiek jestem w sumie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones