PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817530}

Więźniowie dzielnicy

We Die Young
5,1 1 411
ocen
5,1 10 1 1411
Więźniowie dzielnicy
powrót do forum filmu Więźniowie dzielnicy

Kolejny średniak.

ocenił(a) film na 4

Szykuje się kolejny średniak z JCVD w roli głównej. On już raczej nigdy nie wróci do blasku chwały nawet w małym stopniu. Jedynie podziwiam fanów że jeszcze się jarają jego filmami, ja już przestałem jakieś kilka lat temu.

Podobny wielki COME BACK zapowiadał "Pound of Flesh" a co wyszło to każdy wie. Według mnie Van Dame powinien kontynuować produkcję serialu od Amazona, choć chyba już kolejnych sezonów nie będzie. Więc z szansy na odmienienie czegokolwiek trochę nici, bo brnięcie w filmy które zaraz lądują na DVD/BR to nie jest dobry pomysł.
Ale widocznie Van Damowi to odpowiada, szkoda bo mimo iż się wypalił to mógłby mieć swoje pięć minut, albo może już właśnie tym serialem i w Niezniszczalnych 2 minęło mu te słynne pięć minut. Raczej płyty DVD i BR go przysypały tak bardzo że już się z nich do końca życia nie wykopie, aby chociaż wrócić na jakiś czas na duży ekran, nie koniecznie w wysokobudżetowych filmach (coś jak JVCD z 2008 roku). To raczej jego najlepsze lata dawno przeminęły a szanse na powrót spadły jak płyta DVD na ziemię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones