PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324717}

Zabójcza rozgrywka

Death Game
3,8 26
ocen
3,8 10 1 26

Zabójcza rozgrywka
powrót do forum filmu Zabójcza rozgrywka

ten film wczoraj leciał w nocy na polsacie właśnie sobie nagrałem i obejrzałem zauwazyłem ze ocena filmu jest za niska jak obejrzałem ten film to mnie zaciekawił i mi się spodobał nawet dobry film Polecam

ocenił(a) film na 2

Nie polecaj takiego beznadziejnego filmu, musiałeś być bardzo śpiący gdy go oglądałeś.

kryszti

COś było ciekawego w tym filmie bo wyglądał jak nagrany ze 20 lat wcześniej niż był.

ocenił(a) film na 2
kamil_zawada1984

To prawda, ale ja nie odebrałem tego jak zalety. Budżet poszedł chyba w niemal całości na cukier puder :D

kryszti

Jest jakaś szansa, żeby zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 2
bennyhillshow

Nie wiem czemu miałbyś chcieć go zobaczyć. Wpisz w google i poszukaj torrentów.

kryszti

No właśnie już szukałem na torrentach i c.homik,u, ale bez skutku...

ocenił(a) film na 2
bennyhillshow

Zaprawdę powiadam Ci... nie chcesz oglądać tego filmu.

kryszti

Jednak zaryzykuję. Niestety dalej nie natrafiłem na ten film w sieci...

ocenił(a) film na 2
bennyhillshow

Dziękuj za to Wielkim Przedwiecznym :D

kryszti

Kuurde, oglądałem właśnie "Amerykański cyborg" i wszedłem w filmografię Joe Lary, a tu informacja, że nie żyje. Szkoda.

bennyhillshow

Wielka szkoda że Joe Lara tak się szybko zawinął ja z nim oglądałem Amerykańskiego Cyborga, Więzień Hologramu, Stalowa Granica, Ostateczna Rozgrywka, Armstrong, Operacja Delta Force 1 i 4, Strefa Uderzenia, Zabójcza Rozgrywka, oraz Tarzan Na Manhattanie tylko nie widziałem 2 filmów Akcji takich jak Człowiek Bomba i W Szachu z 1 i z 2 połowy lat 90 tych niestety nigdzie nie ma w necie z Polskim lektorem a tak bym chętnie obejrzał

ebmr

Nie jestem pewien, ale "W szachu" mam chyba na VHS, bo plakat wygląda dość znajomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones