Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 793 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

Wie ktoś w jakich latach się w to bawił i jakie to były narkotyki ?

simon3333

Wiem,że w latach 90-tych(chyba 1994-1995),a co to było to nie wiem.

simon3333

Ponoć kokaina ,tak czytałem ...

simon3333

Najważniejsze że nie zwariował od tego, Hollywood to kasa, sex i prochy, mało kto tam nie bierze. Od nadmiaru pieniędzy najwyraźniej słabsi psychicznie głupieją.
Brał na pewno anaboliki czy inne koksy, od pompki do roweru czy materaca nie ma się takich mięśni, chyba że od ciężkiej pracy ale nie takie.
Dla mnie jest cooltowym aktorem z lat osiemdziesiątych no i teraz ostatnie filmy też mi się podobają.
Mniej chyba jest takich co nie biorą, nie mówiąc już o legalnym tytoniu czy alkoholu.

akron

"Brał na pewno anaboliki czy inne koksy, od pompki do roweru czy materaca nie ma się takich mięśni, chyba że od ciężkiej pracy ale nie takie."
To powiedz jakie mięśnie da się zrobić bez koksu, podaj dokładne wymiary (klatka, łapy, nogi).

TakeMeToBrasil

Nie brał żadnych anabolików.Naturalnie się wyrzeźbił.Sam mówił w wywiadach,że nigdy nic nie brał,bo to szkodzi zdrowiu.Zresztą widać po jego budowie.Można poznać po kimś czy ktoś brał takie rzeczy czy nie.

aza_0_9_z_

A Edyta Górniak mówiła w wywiadach, że nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym. Trochę to sprzeczne z jej wyglądem.

użytkownik usunięty
karoman4

Hehe

aza_0_9_z_

Mi się wydaje że brał ,ma dużą masę i mieśnie .Wydaje mi się że Statham nie brał ,nie koksił się bo nie ma aż takiej masy ,nie jest tak przypakowany .

użytkownik usunięty
aza_0_9_z_

A wy wierzysz oczywiście we wszystko co powie twój mistrz.

Zgodzę się,że nie wszystko co ktoś powie może być prawdą,ale myślę i tak,że nie brał.Jego budowa wygląda mi na naturalny,ale bardzo ciężki trening.Ale wiadomo,nie wiemy jaka jest prawda.

aza_0_9_z_

http://www.celebdirtylaundry.com/2010/jean-claude-van-damme-heart-attack-steroid s/
Brał sterydy jak cholera aza 09 z

akron

To po co by kłamał w wywiadzie?Specjalnie?

aza_0_9_z_

https://youtu.be/lxVmca5GgLU

TakeMeToBrasil

Kiedyś miałem kumpla w podstawówce co przez dwa lata nom -stop pizgał na siłcę ,codzienie po 2 godziny ,systematycznie itp raczej bez żadnych wspomagaczy i naprawdę mocno się napakował ,jak w wieku 16 lat pojechaliśmy z szkoły na badania okresowe do lekarza to lekarz jak zobaczył to powiedział że już nie ma ćwiczyć bo jest zbyt mocno umieśniony jak na nastolatka ,16 lat .Wiec jednak jak się ćwiczy to da się zrobić ale faktycznie takich mieśni jak Van Damme to on nie miał .

bradock

Van Damme był zawsze dobrze wyrzeźbiony, ale jakiejś dużej masy nigdy nie miał (najwięcej 46 w bicepsie, jeszcze gdy trenował kulturystykę).

TakeMeToBrasil

"To powiedz jakie mięśnie da się zrobić bez koksu"
No cóż, mięśnie piwne całkiem nieźle wychodzą ; )

akron

Dlaczego ludzie którzy nie mają pojęcia o budowaniu formy, gdy zobaczą trochę umięśnionego gościa od razu krzyczą - "patrz jaką ma łapę, na bank koksuje ostro"?.
Polecam porobić trochę pompek i przysiadów to się przekonasz na własnej skórze że nie wszystko zależy od sterydów.

TakeMeToBrasil

"TakeMeToBrasil" - bardzo wiele zależy od budowy ciała, genetyki, niektórzy są wielcy jak byki na igrzyskach w starożytnym Rzymie i nic nie biorą, nawet nie trenują. Potężna endomorficzna budowa to rzadkość ale występuje, jeden człowiek wygląda jak suchar a drugi jest wielkim bykiem, tak czasami jest. JCVD ma średnią budowę endomorficzną (nigdy nie ma czystej, pełnej), w jego przypadku żeby zrobić rzeźbę trzeba bardzo się postarać, wiele suplementów diety i bardzo ciężka praca.
10 lat chodziłem na siłownię, potem trenowałem początkujących i widzę czy naturalnie czy nie masz mięśnie, co do JCVD mogę się mylić w 1%.

akron

Ja chodzę na siłownie 9 lat, mam 100% naturalne mięśnie, a 99% osób które spotykam (w tym również pseudo instruktorzy kulturystyki) pierwsza rzecz o jaka mnie pytają - "kiedy ostatnio brałeś strzały?".
Właśnie tak jak mówisz dużo zależy od genetyki, ciężko powiedzieć czy ktoś brał czy nie, nikt nie jest czyto endo czy mezo.

TakeMeToBrasil

Dobrze mówisz.

simon3333

02:35 JCVD na TVP1
świetny film
szkoda że prawie nikt nie zobaczy :(

mc_aural

TVP1
02:35 dzisiaj
23:15 jutro
Polecam w szczególności osobom nie lubiącym filmów z tytułowym bohaterem. Dobry i bardzo oryginalny w swojej konstrukcji film, to takie połączenie fabularyzowanego-dokumentu, dramatu, f. biograficznego a nawet sensacyjnego, z "wstawką" filmu 'Akcja-Sztuki Walki" na samym początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones