Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

Toż to jakieś bzdury wyssane z palca!
Spotkanie zproducentem Krwawego sportu odbyło się w biurze gdzie pokazał wyskok i szpagat na kr, eslach. Pierwsze słyszę żeby JCVD podpisał kontrakty za psie pieniądze aż na pięć filmów które wychodziły dwa i trzy lata później (89 Kickboxer, 90 Cyborg, Lwie Serce itp) Przecież to najlepsze, najbardziej znane filmy z jego udziałem z ery vhs.! Później jeszcze kilka tytułów ale coraz słabiej... Nie sądzę by na tych późniejszym dorobił się milionów(?) Przez tyle lat nigdy nie słyszałem o tym, to właśnie Krwawy Sport otworzył mu furtkę do nieba i posypały się propozycje. A może było inaczej ale później zawarł jakąś nową umowę wiedząc że te filmy się sprzedadzą na całym świecie bo on jest na fali?

peterson78

Z tego co czytałem to za bloodsport dostał faktycznie psie pieniądze, ale stał się popularny dzięki tej roli i kick-boxerowi, później już zaczął gwiazdorzyć i brać gruby szmal, szkoda że kokaina go zniszczyła, nie pojmuję jak mając taki talent, pieniądze i możliwości można się tak zapuścić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones