Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

Dla mnie kolego ton 5 najlepszych filmów z mięśniakiem z Brukseli to
1 Krwawy sport ( od tego filmu zafascynował mnie :)
2 Nieuchwytny cel ( super gra aktorska i ogólnie film dla fanów akcji genialny)
3 Kickbokser ( Wzniósł się na wyżyny swoich umiejętnościach w sztukach walki )
4 Podwójne uderzenie ( Bardzo dobra podwójna rola nie licząc replikanta ale ten film jest lepszy pod każdym względem)
5 The quest (Dobra pierwsza reżyserka van damma i film ogólnie w porządku nowszy krwawy sport dla fana obowiązek)

Piotr_Plaszewsk

1 - Krwawy sport
2- Kickboxer
3- Lwie serce
4 - Uniwersalny żołnierz
5 - Nieuchwytny cel

Mam też słabość do Cyborg za klimat i niezłą choreografię walk oraz do Podwójne uderzenie.
Świetne umiejętności też pokazał w Bez odwrotu 1986, gdzie zagrał negatywną postać,
ale to słabszy jego film. Co do Quest to moim zdaniem brakło w tym filmie klimatu i emocji.
Na tle Krwawego sportu czy Kickboxera ten film sprawia wrażenie znacznie znacznie gorszego choć
same walki nie są złe. Nie ma się ochoty do niego wracać, a takie filmy jak Krwawy sport, Kickboxer oglądało się
bardzo wiele razy ze względu na choreografie walk, fajnie pokazany trening czy soundtrack.

Piotr_Plaszewsk

1.Krwawy sport
2.Kickboxer
3.Lwie Serce
4.Uniwersalny Żołnierz
5.Nieuchwytny Cel

Pięć to za mało, żeby wybrać hehe :) dorzuciłbym jeszcze Nagłą śmierć, Quest, Maksimum ryzyka (uwielbiam!), Cyborg, Wykonać wyrok też fajne. To tak z tych starszych, bo z późniejszych mam też pare ulubionych. Np.Replikant, Strażnik Granicy, Bliski wróg, Krwawy Biznes. Ogólnie czy film z nim jest nieco gorszy czy nieco lepszy to i tak na swój sposób bardzo lubię z nim filmy oglądać.

arnie47

1. Bloodsport
2. Kickboxer
3. Podwójne Uderzenie
4. Lwie Serce
5. Wykonać Wyrok

Pięć pierwszych filmów (wyjąwszy Cyborga) uważam za najlepsze ;)

Piotr_Plaszewsk

Krwawy Sport
Legionista
Lwie serce
Strażnik czasu
Nieuchwytny cel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones