Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

1986 - Bez Odwrotu (Imperial)
1988 - Krwawy Sport (Helios)
1988 - Czarny Orzeł (Elgaz)
1989 - Kickboxer (Telehit)
1989 - Cyborg (Imperial)
1990 - Lwie Serce (VIM)
1990 - Wykonać Wyrok (MGM)
1991 - Podwójne Uderzenie (NVC)
1992 - Uniwersalny Żółnierz (Imperial)
1993 - Uciec, Ale Dokąd? (ITI Home Video)
1993 - Nieuchwytny Cel (ITI Home Video)
1994 - Uliczny Wojownik (ITI Home Video)
1994 - Strażnik Czasu (ITI Home Video)
1995 - Nagła Śmierć (ITI Home Video)
1996 - The Quest (NVC)
1996 - Maksimum Ryzyka (ITI Home Video)
1997 - Ryzykanci (ITI Home Video)
1998 - Za Ciosem (Vision)
1998 - Legionista (Pol-media)
1999 - Piekielna Walka (Artvision)
1999 - Uniwersalny Żółnierz: Powrót (ITI Home Video)
2001 - Replikant
2002 - Pasażer (SPI)
2003 - Skazany Na Piekło
2004 - Mściciel


Jakiś tytuł pominąłem, coś się nie zgadza? Śmiało poprawiaj. Temat o vhs-ach.

Nie jestem jeszcze pewien filmu z 2001 roku pt. "Zakon". Czy przypadkiem nie wyszedł on pod tytułem "Sekta" na vhs?

użytkownik usunięty
Danielultras1

Wow!! Jestem po wrażeniem! A już myślałam, że tylko ja fanatycznie lubię van Damma:)

Lubię, ale nie fanatycznie, bo za fana jako tako się nie uważam, gdyż fan powinien posiadać niemal wszystko o swoim idolu oraz wszystko o nim wiedzieć, w tym na bieżąco się nim interesować. Myślę, że takich fanatycznych jest wielu nawet poza "FilmWebem" i sam znam personalnie paru, którzy mają bzika na punkcie swojego idola i ich półka się ugina od tytułów. Urozmaicę trochę temat. Era vhs jest jedną z najwspanialszych w dziejach. Wadą jest wielkość oraz z czasem pogorszenie jakości, zaś zaletą lektor. Wielu ma związanych z kasetami wiele wspomnień, również i ja. Bardzo boli to, że obecnie ludzie wolą ściągać filmy niż je kolekcjonować. Nie znoszę piractwa. Jeszcze dobrze pamiętam czasy szkoły, gdzie po lekcjach z kolegami zachodziliśmy do wypożyczalni vhs i pytaliśmy o kolejne filmy akcji/karate. Niektóre pozycje tak dojechaliśmy, że pracownicy musieli zdjąć je z półki, gdyż nie nadawały się już do projekcji, heh. Cóż, technologia poszła w górę, wszystko mamy podane na tacy w internecie i jest coraz mniej kolekcjonerów. Filmy na nośnikach spadają po promocyjnej cenie w marketach przeliczając na 2 piwa. Przykre.

Znajdę czas, to przypiszę nazwiska każdego z lektorów do tytułów z vhs-ów Van Damme'a.

Danielultras1

Ja do dzisiaj kolekcjonuje filmy na VHS ,mam ich w domu ponad 100 ! Z różnymi aktorami z różne gatunki .
Tak jak mówisz era VHS to było coś .

Danielultras1

Zakon był na VHSa na pewno. i In hell chyba też. Ja kolekcjonuję dobre filmy, ale na DVD. Choć przyznam się, że trochę piratów mam zresztą jak większość osób. Po za tym każdego filmu który się chcę nie da się zakupić oryginalnego.

prof_mateusz27

Obejrzeć i usunąć to pół biedy, ale majsterkować z nagraniem, czyli bawić się w wypalanie na płyty, robieniem menu jest niedorzeczne. Na vhs wyszło mnóstwo tytułów, o których można jedynie śnić, by pojawiły się na dvd w Polsce. Sam poluję na parę takich tytułów, których nakład w Polsce był porażająco niski. Sprzedaż wysyłkowa, a wypożyczalnie nie były zainteresowane i takie tam. Pojawiły się one np. na Allegro dwa razy i to wszystko. VHS jest święty. Co do dystrybutorów dvd to się wcale nie dziwie, gdyż niechętnie wydają filmy niższej klasy, a łapią się jedynie za te na topie. Zarabiać muszą, a byle co wydać dla nich opłacalne na pewno nie będzie. Są teraz platformy VOD, serwisy filmów online czy .avi, to pewnych tytułów z pewnością nie dorwiemy na dvd, no chyba, że je sam wydasz, a z tym będzie potrzebna Ci licencja. Zawsze pozostaje rynek zagraniczny.

Danielultras1

Film Zakon był sprzedawany na DVD pod tytłuem: Rozkaz.

AdamBayern01

Tak. Dzięki za info, teraz mam klarowność. Również na vhs wyszła ta pozycja pod tytułem: Rozkaz. A "Sekta" to raczej wyświetlali pod tym tytułem w emisji tv, bo coś mi świta.

Danielultras1

kto jest lektorem na VHS?

johnnybegood

Nie dam sobie niczego uciąć, ale stawiam między Olejniczakiem a Łukomskim.

karoman4

Olejniczak czyta na Polsacie.

johnnybegood

Jedno nie wyklucza drugiego.

karoman4

no w sumie tak tylko tlumaczenia moga byc rozne. moze dorwe tasme.

Danielultras1

W domu mam jeszcze na VHS :
Kickboksera
Wykonać Wyrok
Podwójne Uderzenie
Uniwersalny Żołnierz
Nieuchwytny Cel
Strażnik Czasu
Oczywiśćie z tych wydań co piszesz .
A Cyborga masz z wydania kolekcji ,,Action Collection ,, która wyszła w 1998 roku ?
Bo ja właśnie taką wersje mam w domu .

bradock

Żeby nie było pytań, każde wydanie uzupełnię na tej stronie, z czasem. Zapraszam.

http://collection-videos.manifo.com/van-damme-vhs

bradock

Cześć Bradock mam pytanie posiadasz może jakieś filmy na VHS albo masz mozliwosć zripowania ????

tiger29

Witam Tigera .Niestety nić nie posiadam z filmów VHS ,wszystko oddałem na sprzedaż ale jeśli szukasz jakiś ciekawych VHSripów to pełno znajdziesz na Cho*mi*ku*j ,można tam znaleść wiele ciekawych propozycji ,ja kiedyś szukałem i znalazłem ,Vhsripy ,customy itd

Danielultras1

takze mam kilka filmów van damma na vhs te najstarsze najlepsze klasyki.

damianho15

masz Podwójne Uderzenie z VHS z lektorem Tomaszem Knapikiem?

damianho15

lub z lektorem Lucjanem Szołajskim?

johnnybegood

nw z jakim lektorem mam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Danielultras1

Cześć
Danielultras1 mam pytanie posiadasz może jakieś filmy na VHS albo masz mozliwosć zripowania ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones