Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

tak samo chód Arniego, czy wycie z rozpaczy u Slya. hahaha. albo ten niezmierzony psychopatczny spokój Seagala - facet nigdy nie poczuł żadnej emocji, jest naprawdę niezniszczalny. a także ten jego bieg i wymachiwanie rąsiami, a potem rąsia w rąsie, rękaw w rękaw.

szaleniecZnozemWtylku

Krochmalone potrójnie kalesony i koszula Sylwka w filmie "Cobra" to też rzadkość, chodził przez to sztywno jak po zastrzyku wapiennym.

szaleniecZnozemWtylku

Na tym serwerze jest jakiś problem, bo wypowiedzi są wyświetlane dopiero po paru minutach. O tej godzinie to pewnie updaty się instalują.

szaleniecZnozemWtylku

Ale po brukselce, wszyscy pierdzą tak samo podle i dusznie! ;)

szaleniecZnozemWtylku

padłam ze śmiechu, powiem o rąsiach mojej babci (jego największej fance :D )

szaleniecZnozemWtylku

Dorzuciłbym do tego jeszcze pół obrót Norrisa ktory niszczy światy i charakterystyczne pocieranie kciukiem nosa przez śp. Bruce'a Lee

Kolejorz168

Najlepszy temat na forum XDDD

Kolejorz168

Brus tym gestem okiełznał niesforną kozę!

szaleniecZnozemWtylku

Seagal to pokerowa twarz.

kryslav

To nie pokerowa twarz, tylko brak zdolności aktorskich.

kryslav

...I biega jak gospodyni, która lubi pierdnąć w tramwaju. Smutne.

szaleniecZnozemWtylku

szkoda jeszcze tylko, ze każdy z nich gra to samo w innych filmach z ich udziałem (poza tym nie dziwi was ze wszyscy spotkali się dopiero w niezniszczalnych ?)

szaleniecZnozemWtylku

Tak samo jak darcie ryja Pacino.
Kruszący kości Supermana śmiech Christophera Lamberta. Albo i jego straszące smoki z komodo spojrzenie, kto wie.
Szeroka jak lotniskowiec USS Carl Vision powierzchnia pod nosem Bruce Willisa.
Oczy "pięciozłotówki" u Roberta D. Juniora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones