Kurt RussellI

Kurt Vogel Russell

8,1
38 578 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt Russell

podobny jest do Patricka Swayze , zawsze mi sie z tym aktorem kojarzył

Mathias

No nie wiem. Ale Kurt Russell i tak jest sto razy lepszym aktorem.

Mathias

no mi też się oni mylili, ale teraz ich bez problemu rozróniam :) myśle że obydwaj są dobrymi aktorami :D

Mathias

Ja też mylę Patricka Swayzego, Kurta Russella oraz Vala Kilmera. Nie mogę ich rozróżnić.

Mathias

Oglądałem przez chwilę Posejdona i cały czas myślałem, że Roberta gra Swayze. Dopiero w napisach zobaczyłem, że to był Kurt. A tak na marginesie - to świetny aktor.

Mathias

Mnie się zawsze mylili:Kurt Russell, Patrick Swayze i Val Kilmer. Mają podobne twarze,he he.

Lalka_4

Kurcze a ja już myślałam, że tylko mi on przypomina jeszcze Vala Kilmera ;)

Mathias

Osobiście nigdy bym Russella z nikim nie pomylił, lecz zdaję sobie sprawę z pewnego podobieństwa. Moja mama (która notabene zna się na kinie tak jak Małysz na prowadzeniu bolidu), zawsze widząc Russella na ekranie pyta się mnie ? ?To ten ?Słejzi?? (czasem nazwisko przekręci, ale co tam), na co zwykle muszę odpowiadać ? ?Nie to nie ?Słezji??, choć zdaję sobie sprawy, że i tak nie robi to dla niej żadnej różnicy.

Mathias

Właśnie o tym myślałam . Patrze a tu taki post : D.
Mi się też strasznie mylą. ; DD.

użytkownik usunięty
Zaria

mi również :]

nie da się ukryć że są podobni



ja tam ich wszystkich rozróżniam bez żadnego problemu!!!
Jako małolat oglądałem filmy ze Swayze'm np wykidajło, czy dirty dancing, Russela znam z ucieczki z NY i star gate a Kilmera to już wogóle nie jestem
w stanie skojażyć z dwoma powyższymi filmy takie jak wyspa doktora Moreau Swięty itp zaważyły na moim postrzeganiu tych aktorów. Co najwyżej jakieś mamuśki mogą ich mylić... Jeżeli by ktoś pomylił Sean Bean'a i David Wenham'a to może bym się nie zdziwił, bo sam ich raz pomyliłem w filmie 300
ale ta charakteryzacja zrobiła swoje ale co do wcześniejszych aktorów to nie miałbym żadnych wątpliwości... (konkluzja z tego taka, że chyba raz byłem mamuśką)

Pitstop2

Hm, a mi zdarza się go pomylić z Jeffem Bridgesem, albo na odwrót.

Vikejs

Ja tez tak miałem w młodości, że zawsze myliłem Swayze z Kurtem Russellem. Sa do siebie podobni. I niestety obaj wypadli z obiegu.

fidelio

A ja to myle Stalonego ze Szwarcenegerem. No i jeszcze mi sie myli Dzulia Roberts z Ofra Winfrej. No a jeszcze z polskich aktorow to Linda Z Globiszem mi sie pomylaja czasem.
Pozdro czytelnicy Brava...

Mathias

on mi jeszcze wokaliste z A-ha przypomina ;p

Mathias

Do Kilmera nie jest podobny ! Ale do Swayze oczywiscie, podobni sa :)

ramed

?Ja też mylę Patricka Swayzego, Kurta Russella oraz Vala Kilmera. Nie mogę ich rozróżnić." - Wszystko przez te podobne fryzury pewnie ;)

24h_7d___fAFiK__

Kurt Russell i Val Kilmer :) mi też się mylą.

HekateV

KURT RUSSELL MI SIĘ KOJARZYŁ TYLKO Z VALEM KILMEREM SZCZEGÓLNIE W ROLI CZERWONA PLANETA VAL JEST PODOBNY DO KURTA ALE Z PATRIKIEM NIE ZA BARDZO MOŻE TO I TEN TYP URODY ALE MI NIGDY SIĘ NIE KOJARZYŁ TAK JAK NIEKTÓRYM Z WAS. I VALA I KURTA LUBIĘ PATRIKA ŚREDNIO

Mathias

chciałam założyć dokładnie taki sam temat, a tu jednak nie tylko ja widzę ogromną podobiznę miedzy tymi dwoma aktorami :) szczegolnie w mlodosci byli trudni do rozróżnienia i zawsze sie zastanawiałam ktory to :)

Mathias

Mnie się kiedyś zawsze mylił z Jeffem Bridgesem.

wreathchlors

To wszystko przez fryzure:) Czesto w filmach maja tekie same.
Nic dziwnego że jak Swayze odrzucił role w "Tango i Cash" to dostał ją Russell.

Dude_

hehe, no to ja mam tak samo :) Szczegolnie jak byli młodsi... I dawniej jak ogladalam z nimi filmy to ich ciagle mylilam... Najpierw to w ogole myslalam, ze obaj to Patrick :)

Mathias

Snake Plissken . . . słyszałem że on nie żyje! :P

użytkownik usunięty
Mathias

Ja mam podobnie. Nigdy nie moglem ich odróżnić. Wyjątkowo podobni do siebie, szkoda że nie zagrali razem.

no wielka szkoda... i już niestety tego nie zrobią, a mogli by zagrać braci...

Mathias

no ja oglądając Vanilia Sky byłem pewny że tego doktorka gra Patrick Swayze!!!

Mathias

no mi tez moze podobienstwo nie jest uderzające ale podobni są;)

jude119

są podobni, jeśli nie oglądało się dużo filmów z nimi, to ciężko jest ich rozróżnić.

Mathias

zgadzam sie :D
mi tez sie wlasnie myla :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones