Kurt RussellI

Kurt Vogel Russell

8,1
38 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kurt Russell

Potrafi zagrać każdą rolę. To jak zagrał w "Coś" albo w "Incydencie" czy "Damie za burtą", to zupełnie inne role, a był w nich niesamowicie przekonujący. Po drugie to fajny gość i bardzo podoba mi się jego udany i zgodny związek z Goldie Hawn - wspaniała para. Tylko szczęścia i zdrowia im życzyć

arek_krotoszyn

Swoje najlepsze role zagrał u Johna Carpentera - kumpla, z którym różnią go jedynie poglądy polityczne. On głosuje na Republikanów, a Carpenter na Demokratów. Jak się po latach okazało - to Russell miał rację.

Shiloh

Wiesz, ja nie lubię stawać po żadnej stronie, bo Stany znam tylko z kilku wizyt. Wystarczy mi polityki u nas, jakbym jeszcze miał wnikać w ich sprawy to .... szkoda życia. Lepiej dobry film z Kurtem obejrzeć

arek_krotoszyn

Trzymają się cały czas, a Kurt cały czas w akcji

marbolendo

I o to chodzi, oby jak najdłużej

arek_krotoszyn

Przy definicji największego twardziela w historii kina widzę tylko Harry'ego Callahana i Snake'a Pliskena.

Sanderus

W punkt

arek_krotoszyn

Zgadzam się w stu procentach. Dla mnie także to aktor wybitny, ale mocno niedoceniony. Myślę że nie przesadziłbym, stawiając go obok takich tuzów jak Pacino czy De Niro, których na marginesie również uwielbiam. Potrafi wykazać się zarówno w rolach małomównych twardzieli (Coś,Ucieczka z NY), luzackich zawadiaków (Wielka draka w chińskiej dzielnicy, Tango i Cash), a także rolach dramatycznych (Silkwood,Szybka zmiana, Zimowi ludzie). Za chwilę pewnie zostanę zjedzony przez wielu użytkowników, ale moim skromnym zdaniem taka jest prawda, a filmy obyczajowe i dramaty z Kurtem są w naszej kochanej ojczyźnie po prostu mniej znane niż akcyjniaki, z których głównie jest on kojarzony. Nie bez powodu z resztą, bowiem wiele z nich zasłużyło już na miano kultowych, tak jak filmy z Arnoldem czy Sylvestrem S. Pozdrawiam wszystkich fanów Kurta i Snake'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones