Vincent Kartheiser

Vincent Paul Kartheiser

7,3
2 824 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Kartheiser

Vincent Kartheiser

użytkownik usunięty

Vincent ma aktualnie 23 lata, zagrał chyba w 10 filmach, a zaczął jako bachor, on jest po prostu genialny!!!!!! i jaki przystojny!!!!!! powinien zagrać w jakimś mega hicie kinowym!!!! ludzie obejrzyjcie nspryciarza a się przekonacie!!!! na całym świecie nie ma drugiego takiego aktora. otwórzcie oczy, on jest sto razy lepszy niż te nażelowane przystojniaki hollywood!!!!!! to wschodząca gwiazda wielkiego farmatu.

użytkownik usunięty

oglądałam spryciarz. Zajefajny film. i aktor tez.
Nie wiecie przypadkiem gdzie mogę się czegoś o nim dowiedziec?
Jeśli wiecie to please. wyślijcie mi maila. Oto adres:
ppMarta14qq@wp.pl
PEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

ZGADZAM SIE ON JEST GENIALNY JAK TYLKO ZOBACZYŁAM GO W FILMIE TO SIE ZABUJAŁAM!!!1

użytkownik usunięty

ZGADZAM SIE ON JEST GENIALNY JAK TYLKO ZOBACZYŁAM GO W FILMIE TO SIE ZABUJAŁAM!!!1

użytkownik usunięty

oglądałam spryciarza. Zajefajny film. i aktor tez.
Nie wiecie przypadkiem gdzie mogę się czegoś o nim dowiedziec?
Jeśli wiecie to please. wyślijcie mi maila. Oto adres:
ppMarta14qq@wp.pl
PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

masz racje , vincent jest poprostu zajebisty , spryciarz tak mi sie spodobał ze juz mam go na dwd, ale moze nie film mi sie spodobała ozzie paxton, jest poprosu zajebisty , nie ma co , ale w zyciu nie dałabym mu 23 lata najwyzej 17 ...

Heh, nie przesadzajcie spryciarz owszem był fajny, ale to poprostu pusta komedia. Jednak musze się zgodzić że Vinnie jest po prostu genialny i śliczny. A może to dobrze że nie dostał żadnej większej roli? Wtedy na każdym kroku można byłoby spotkać jego fanke i może sława by mu odbiła.

Vanillia

Vincent świetnie oddał dramatyzm postaci Connora w Angelu, baradzo, bardzo, bar4dzo mi sie podobal. Zajefajny aktor.

Witam .. jeden z moich ulubionych aktorów zgadazam sie ale mam inne zdanie co do tych hiciorów w sumie dobrze ze nie jestes wielka gwiazda poniewaz nie zepsuje sobie chlopak psychiki i nie lataja za nim rozowe barbie .. jest super taki jaki jest jak by sie zmienił to by bylo źle wiecie jak sława uderza do głowy wiec buŚka ;)))

Jak najbardziej potwierdzam że vinnie jest uroczy i boski... ale z drugiej strony mógłby w jakimś hicie zagrać. Jeden hicior by mu psychiki nie zepsół.... ;)

Ja obejrzałam milczenie..........też wypas:D:D:D...no jest przystojniacha tylko dziko wygląda z zarostem....;/;/ale i tak jest fajny:D:D

Chyba komuś się pomyliło - nie ma 23 lat tylko 29, urodził się w 1979 roku.

Lirael

ale jesteś inteligent.....

33333333333

To był post sprzed sześciu lat. Wpisany przed jego urodzinami. Czyli chyba miał wtedy 23.
Wszystko trzeba na tacy podawać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones