PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10040493}

Monarch: Dziedzictwo potworów

Monarch: Legacy of Monsters
6,2 3 273
oceny
6,2 10 1 3273
Monarch: Dziedzictwo potworów
powrót do forum serialu Monarch: Dziedzictwo potworów

Pewnie czas ekranowy Godzilli i innych Kaiju we wszystkich odc to z 10 minut

Joker_BalLas

Godzilla ma czas jednego ryknięcia na odcinek. Zobaczymy może początek walki tytanow, a tak to kino familijne. Pewnie zbuntowana nastolatka i jej chłopak, problemy w szkole, problemy małżeńskie i inne niepotrzebne pierdoły. Spie*dolą to jak zwykle, bo kina o potworach, gdzie będą same potwory, bez całej tej otoczki się niedoczekamy. Może krótkometrażówkę od jakiegoś fana.

ocenił(a) serial na 8
Mobster

Nie ma to jak opinia eksperta przed obejrzeniem choćby jednego odcinka. W niczym nie masz racji.

aga_0101

Jestem jak Colombno - Eksperci od zbrodni kontra on. Tutaj eksperci to tzw. krytycy czy coś takiego. Doszukują się sensu w bezsensie, szukają sinusa w cosinusie itepe itede. Ja jestem obserwatorem i filmożercą i robię to na tyle długo, że uwierz lub nie - znam się na tym. Ten serial to dno, ale poczekam jeszcze z oceną. 4 odcinki i serio mam dość, ale dla zasady będę się katował, żeby chociaż na m oment zobaczyć jakąś fajną akcję z potworkami. Jeżeli chociaż ostatnie 2 odcinki będą dobre to może dam 5.

Mobster

Byłeś blisko ;-)

ocenił(a) serial na 2
Joker_BalLas

po 2 odc odnoszę wrażenie że to serial dla nowych fanów, mający zainteresować widzów niezaznajomionych z cała mitologią Godzilli, po seansie byłem niezadowolony a kobiecie się podobało, ona nie lubi Kaiju i obejrzała dla mnie i była zadowolona z zawiązującej się fabuły, może z czasem "rzucą jakąś kość " dla fanów Gojiri bo nie widzę przyszłości jeżeli starzy fani się na tym zawiodą, ona jako "nowy widz" sama by nie wybrała tego oglądać gdyby nie ja

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

będę sobie tu notował
1odc. Godzilla 20s
2odc. smok 15s
3odc. Godzilla 29s
- lodowy piesek 23s
co raz lepiej

misiek07_91

budżet nie jest z gumy i trzeba go rozłożyć na 10 odc serial. Nawet w 2h filmach za 200mln nie ma ciągłych bitek potworów. W końcowych odcinkach może pokażą wiecej a teraz dawkują rozwałkę.

asd_asd_103

Swoją drogą, to zastanawiam się skąd tam takie liczby. Wiadomo, że gaże dla aktorów to duża część tortu, ale skąd takie kolosalne sumy za efekty specjalne haha
Nierzadko fanowskie produkcję z YT przebijają te ,,super,, filmowe produkcję.

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

4 odc. lodowy piesek 51s
5 odc. Godzilla 2s !

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

6 odc. Godzilla 61s !

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

7 odc. lodowy piesek 6s

misiek07_91

Dzięki wielkie za info :D
Zmierzam do odcinka 6 podziwiać Potwora.

ocenił(a) serial na 2
Pawel_VeB

mam już dość tego okropnego serialu, nie chcę nikomu spojlerować ale jak widzę sceny akcji w tym dziele to mam nadzieję że wszyscy bohaterowie umrą


8 odc. glista z dziury 9s.

misiek07_91

no obejrzałem 4 odcinki. Nie oglądam w takim razie dalej, Dzieki, że się poświęciłeś i dałeś info. Tak jak podejrzewałem, że bedzie gniot. Pozdro

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

odc. 9 dzik 45s

misiek07_91

w ostatnim odc ma być walka godzilli z jakimś latającym stworem.

ocenił(a) serial na 2
kolo_103

mam nadzieję ze tym stworem będą wszystkie postacie oprócz Russela, jeden atomic blast i koniec ich a mojej męki

ocenił(a) serial na 2
misiek07_91

10 odc. smok/godzilla/ kong 114s
suma 375s co daje 6m 15s
dziękuję

misiek07_91

Padłem, geniusz hahaha

Joker_BalLas

Jestes optymista. Wlasnie ogladam 4 odcinek. Potwory pojawiaja sie jakos po 30 sekund na epizod, reszta to gadanie

ocenił(a) serial na 2
Joker_BalLas

Jak tak dalej pójdzie to obawiam się że te 10min może być bardzo optymistyczne :P Po 5 odcinkach może udałoby się uzbierać 2min w tym połowa to przebitki z Godzilli z 2014. Może jeszcze serial by się bronił wątkami ludzkimi, ale te są tak złe mdłe, infantylne, nieciekawe, żenujące że nie idzie tego oglądać.

ocenił(a) serial na 4
Anthrax91

Ale jest słabo, nie pamiętam ostatnio tak nudnego serialu , normalnie przewijam wszystko do przodu i oczywiście lesby i lgbt w natarciu w piątym odcinku , naprawdę czas odciąć internety i odwiedzić bibliotekę

ocenił(a) serial na 2
raps1988

Mnie wątek lgbt sam w sobie nie przeszkadza chociaż widać że jest wciśnięty na siłę żeby tylko było odhaczone. Problemem jest że sama historia jest tak banalna i nieciekawa że nie zdziwiłbym się gdyby lepszą napisał licealista na rozprawce z polskiego.

ocenił(a) serial na 5
Joker_BalLas

Mamy proroka. Jak narazie po 8 odcinkach zapowiada się na całe 10 minut potworów. Nuda jak narazie i to duża.

Joker_BalLas

To i tak ze 4 razy dłużej niż ty w łóżku. Potwierdzone info od twojej starej.

Flat_Eric

Ojej popłakałaś się że twoje SzamboVerse obraziłem?

Joker_BalLas

tak rycze ze mam bardziej mokro niż twoja siostra. Znawco.

Flat_Eric

Płacz dalej pajacyku.

Joker_BalLas

to już mi oszczędziłeś oglądania (3 odcinek skończony)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones