Monarch: Dziedzictwo potworów (2023)
Monarch: Dziedzictwo potworów: Sezon 1 Monarch: Dziedzictwo potworów Sezon 1, Odcinek 5

Wyjście

The Way Out 50m
5,1 295
ocen
5,1 10 1 295
Monarch: Dziedzictwo potworów
powrót do forum s1e5

To już koniec

ocenił(a) serial na 2

Pierwsze 3 odcinki dawały nadzieję, że serial się rozkręci i spełni oczekiwania. Niestety kolejne 2 odcinki zmiażdżyły tą nadzieję. Ostatni 5 odcinek jest tak kiepski, że moja przygoda z tym serialem właśnie dobiegła końca. Jak można zmarnować taki potencjał. Brak słów.

ocenił(a) serial na 6
dVr_filmaniak

Popieram

dVr_filmaniak

Apple dalej obstaje przy tęczy. 5 odcinek zapamiętam jako jeden z największych zapychaczy i ciąg dalszy nachalnej propagandy lgbt...+Tęczowe schody budynku szkoły podstawowej. Tęczowa flaga wisząca przy kawiarni. Obłęd. Oczywiście tutaj lesbijska historia przypomina tę z serialu Apple Invasion tam też dwie Azjatki szaleńczo się kochały.

ocenił(a) serial na 3
dYDelf

Jakbym siebie słyszał

ocenił(a) serial na 8
dYDelf

popłacz się frajerze

ocenił(a) serial na 7
dYDelf

Byłeś kiedyś za granicą xD? Albo na festiwalu muzycznym i dowolnym współćzesnym evencie masowym? Flagi tęczowe są często wywieszane w lokalach zaprzyjaźnionych, w miejscach aktywistycznych, szkołach, urzędach, scenach muzycznych, a nawet i na kościołach protestanckich. Tuż obok flag narodowych, związków zawodowych i nauczycielskich i wszystkich możliwych instytucji, które zaznaczają swoją obecność w takich miejscach etc, Także widok takiej szkoły mnie naprawdę nie dziwi. Myślisz, że ludzie lgbt to do jakich miejsc chodzą? Ja sam odwiedzam lokale tęczowe, by mieć spokój i nie trafiać na ludzi jak z komentarzy powyżej, co używają nagiminie słowa ideologia i najwidoczniej są przekonani, że można się stać gejem/lesbijką, oglądając serial o Godzilli (bo nie rozumiem używania terminu "ideologia lgbt" do dzisiaj, zwłaszcza w argumentach jakie padają powyżej i jestem przekonany, że komentujący też tego nie rozumieją, pozdrawiam)

darthkraytek

to prawda spier... umysłowe się rozwija, cos jak blm w usa-africa

ocenił(a) serial na 7
dVr_filmaniak

Nic dodać nic ująć. Miałem złudne nadzieje, że nie wcisną tej nachalnej ideologii do serialu o potworach. Jakżem się pomylił. Odcinek 5 to na chwilę obecną najnudniejszy i najgorszy z tej krótkiej serii. Jeszcze dam szanse na max 2 odcinki, potem też odchodzę.

ocenił(a) serial na 2
dVr_filmaniak

Mam dokładnie tak same odczucia. 5 odcinek to jakieś nieporozumienie i nie mam ochoty dalej tego gniota już oglądać. Niektórzy się o wątki LGBT już przyczepiają, ale nie o to chodzi....niech tam sobie nawet będę, ale te ludzkie opowieści są tak bezbarwne, tak nieciekawe, mało angażujące. Kto pisze takie syfiaste scenariusze? Nasza drużyna łazi przez większość odcinka albo w ciemnościach po górach, albo w ciemnościach po gruzach. O mało co nie zostali złapani przez żołnierzy z karabinami w strefie zamkniętej, oszukują ich paczką czipsów rzuconą kotom? Co? A potem zaczynają śpiewać piosenki?! Co ja do cholery oglądam? No to może broni się potworami jako danie główne? No też nie, bo potworów było w sumie 2min w tym połowa to przebitki z Godzilli z 2014 które już doskonale znam.

Anthrax91

Dokladnie,same idotyzmy w tym 5 tym,poczekam jak ocenia ludzie 6 ty i wtedy zadecyduje czy to kontynuowac.

ocenił(a) serial na 2
aronn

6-ty jak dotychczas najlepszy takie 5/10, co dużo mówi o tym serialu

aronn

6 obejrzałem w jakieś 5 minut przewijając - to już serio jest zapychadło.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

No i słusznie zrobiłeś, bo 90% tego odcinka to mierny zapychacz, pewnie specjalnie dodali na końcu godzille żeby chociaż część widzów zatrzymać.

pawlo29

Zbyt wiele już było takich przypadków, gdzie myślałem sobie "straciłem godzinę a warte tutaj zobaczenia może było 5 minut". Polecam takie podejście - można naprawdę oszczędzić sobie zawodu, wkurzenia i straconego czasu.

Fryzomaniak

Szczególnie, kiedy scenariusz jest taką nieoryginalną kalką, że wiadomo co będzie się działo.

ocenił(a) serial na 9
dVr_filmaniak

Przegadany ale coś się dzieje, mamy 5 odcinków do końca, przecież nie każdy odcinek będzie nawałka:)
Serial jest głównie o monarch, ja tam mam nadzieję że do końca sezonu będą jeszcze piękne smaczki dla fanów Godzilli

ocenił(a) serial na 3
dVr_filmaniak

To samo. Aż mi smutno, że tak potraktowali temat.

ocenił(a) serial na 5
dVr_filmaniak

Jestem po 6 odcinku, i o ile 3 pierwsze mnie wyciągnęły, to teraz już z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Coraz bardziej nie chce mi się tego oglądać...

dVr_filmaniak

Nie chodzi o lgbt, nie przeszkadza mi to a nawet jest ok. Ale fabuła jest słaba a odcinek jakby na siłę kręcony i n u d n y po prostu nudny, zabijają temat,

ocenił(a) serial na 3
Martes_foina

Tylko czekalem az azjatka okaze sie lesbijka, ale te flagi lgbt to mega przegiecie. Serial do kosza.

ocenił(a) serial na 7
wearethepeople

Byłeś kiedyś za granicą xD? Flagi tęczowe są często wywieszane w lokalach zaprzyjaźnionych, w miejscach aktywistycznych, szkołach, urzędach, a nawet i na kościołach protestanckich. Tuż obok flag narodowych, związków zawodowych i nauczycielskich etc, Także widok takiej szkoły mnie naprawdę nie dziwi. Myślisz, że ludzie lgbt to do jakich miejsc chodzą? Ja sam odwiedzam lokale tęczowe, by mieć spokój i nie trafiać na ludzi jak z komentarzy powyżej, co używają nagiminie słowa ideologia i najwidoczniej są przekonani, że można się stać gejem/lesbijką, oglądając serial o Godzilli (bo nie rozumiem używania terminu "ideologia lgbt" do dzisiaj, zwłaszcza w argumentach jakie padają powyżej i jestem przekonany, że komentujący też tego nie rozumieją, pozdrawiam)

darthkraytek

Nie powinno być w dziełach kultury propagandy politycznej. Nie ważne jakiej.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Jak rozumiesz propagandę polityczną na przykładzie serialu "Monarch" i jak ona w Ciebie uderza i co Ci narzuca?

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

I dlaczego nie powinno? Gwiezdne Wojny powstały jako komentarz do wojny w wietnamie, gdzie Lucas wzorował Imperium na ówczesnych Stanach Zjednoczonych, czego nigdy nie ukrywał.

darthkraytek

Czego nie rozumiesz? Ekran kinowy to nie miejsce do propagowania polityki.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

Co ma bycie lgbt wspólnego z polityką? Do tego w serialu o dużym jaszczurze. Zadałem proste pytanie, na które odpowiedź Cię przerosła. Używasz dużych i ogólnikowych haseł i na moje oko nawet ich nie rozumiesz.

darthkraytek

Skoro tak sądzisz :)
Ja po prostu z Tobą nie dyskutuję i Cię ignoruję.
A teraz idź już sobie i nie zawracaj mi głowy swoją propagandą.

Fryzomaniak

ale się ciepły zesrał haha

maximus_

No właśnie widzę, że jest z nim coś nie tak.

ocenił(a) serial na 7
maximus_

śmiech to najprostsza reakcja głupka gdy ktoś każe mu pomyśleć :p Smuteczek

darthkraytek

kazać to ty se starej możesz co najwyżej xD

ocenił(a) serial na 1
dVr_filmaniak

Napisałem coś bardzo podobnego do Ciebie. Popieram... niestety, gdyż serial ma potencjał, ale został on unicestwiony w 5 odcinku.

dVr_filmaniak

Oglądajcie Ojca Mateusza i odpuście sobie komentowanie doskonałych filmów.

Stanley1972

czemu mamy oglądać serial o twoim starym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones