Pachinko
powrót do forum 1 sezonu

Pachinko

ocenił(a) serial na 8

dlaczego nie dają całego sezonu i trzeba czekać? ;/ netflix zapodaje od razu cały sezon serialu, teraz są takie czasy, że leci się oglądanie serialu odcinek za odcinkiem, no szkoda

Sylwia69

Dlatego ze pby na dluzej wykupic subskrypcje ...HBO max Amazon Prime !ViaPlay robia tak samo ze swoimi orginalnymi produkcjami

Sylwia69

Dlatego że Apple TV to nie Netflix

Sylwia69

Dzięki temu żywotność serialu jest dłuższa. Zresztą Netflix też już pomału wycofuje się z tego modelu

lew890

Zadzwon do Soula 6 sezon ...netflix daje 1 odc na tydzien

Amiga1240

Wiem, też właśnie oglądam! Arcane było rozbite na 3 tygodnie. Póki co Netflix stanął w pół drogi i dozuje nie odcinki, a połowy sezonów. Tak było z Bojaackiem, Stranger Things, La Casa de Papel i masą innych

ocenił(a) serial na 8
lew890

no właśnie,Ozark też nie dali od razu całego

Amiga1240

Better call Saul nie jest serialem Netflixa, tylko AMC, dlatego odcinki sa co tydzien.
A jeśli autor posta nie chce oglądać 1 odcinka na tydzień, to mam super rade. Niech poczeka az będzie cały sezon i obejrzy sobie wszystkie odcinki od razu.

Sylwia69

"Hometown cha-cha-cha" i "Our beloved summer" Neflix dozował po odcinku (lub dwa) na tydzień... Czyli już w zeszłym roku zmienili sposób nadawania koreańskich seriali. Podejrzewam, że po sukcesie "Squid Game".

Sylwia69

Nie Netflix nie daje wszystkiego od razu, od pewnego czasu.

Sylwia69

Ja się ogólnie cieszę że nie dają od razu całego sezonu. Ostatnio wolę dużo bardziej formułę jednego odcinka tygodniowo. Raz, że serial starcza na dłużej a dwa nie robi się tłoczno w przypadku kilku premier w jeden dzień. Czasami bywało tak, szczególnie u Netflixa że w krótkim czasie premierę miało kilka seriali po 10 odcinków na sezon i wtedy jest problem z obejrzeniem a tak to można spokojnie obejrzeć wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones